Dietetyk Kliniczny ONLINE

Dietetyk Kliniczny ONLINE-najważniejsze informacje przed spotkaniem.

Wizyty odbywają się na Państwa poczcie. Proszę zalogować się swojego maila o ustalonej godzinie i dacie. Przed spotkaniem powinien przyjść link do rozmowy video. Proszę w niego kliknąć i powinno Państwa połączyć z moim gabinetem. W razie problemów proszę o kontakt pod nr. tel.  881 445 715. Istnieje również możliwość rozmowy przez FaceTime jeśli posługują się Państwo telefonem marki iphone. 

Nie ma możliwości rozmowy przez inne komunikatory.

Przed każdą wizytą wysyłam sms potwierdzający obecność. Jeśli nie dostaną Państwo wiadomości na min. 24 h przed spotkaniem bardzo proszę o informację. 

To samo dotyczy odpowiadania na wszelkiego rodzaju wiadomości. W dni tygodnia od poniedziałku do piątku odpisuje na wszystkie sms-y oraz maile do 24h od otrzymania zapytania. Niestety czasem z powodów technicznych nie widzę jakiejś informacji, dlatego bardzo proszę upominać się o odpowiedź jeśli jej Państwo nie dostaną. 

Co warto wysłać na maile przed wizytą ?

1. Aktualne wyniki badań

nie starsze niż pół roku. Jeśli ich jednak Państwo nie posiadają to można je wykonać po wizycie i dosłać w formie cyfrowej na maila. Jeśli ktoś z Państwa posiada już aktualny plik pdf, bardzo proszę o jego przesłanie go na dietetykewelinaozimek@gmail.com przed spotkaniem. Badania nie są obowiązkowe, ale ułatwiają współpracę. Listę wskaźników jakie warto uwzględnić w planowanych badaniach przesyłam w linku poniżej.

https://www.dietetykewelinaozimek.pl/wp-content/uploads/2018/08/badania-laboratoryjne.pdf

Jeśli ktoś z Państwa planuje wykonać badania w Śląskich Laboratoriach Analitycznych umieszczam poniżej również link do bonu zniżkowego wraz z kodem kontrahenta . Po jego okazaniu na miejscu w formie papierowej lub pdf  można uzyskać rabat w wysokości 10%. 

https://www.dietetykewelinaozimek.pl/wp-content/uploads/2020/04/BON-ZNIZ%CC%87KOWY.pdf

2. Dzienniczek żywieniowy

Wystarczy uzupełnić 2 przykładowe i najczęściej powtarzane dni. Dzienniczek i tabelę proszę również przesłać drogą elektroniczną, mogą to być screeny notatek. Jeśli ktoś z Państwa nie ma drukarki można notatki sporządzić odręcznie. Dzienniczek nie podlega ocenie. Pozwala natomiast m.in przyjrzeć się ilościom jedzenia jakie Państwo do tej pory spożywali. Jeśli ktoś z Państwa zwyczajowo jadał dwie kromki pieczywa na śniadanie, to staram się, takie same ilości uwzględnić w jadłospisie. Dzięki temu plan żywieniowy może być jeszcze lepiej dopasowany do Państwa potrzeb. 

Link do dzienniczka poniżej

http://www.dietetykewelinaozimek.pl/wp-content/uploads/2018/08/dzienniczek-zywieniowy.pdf

Oto przykład, jak należy uzupełnić dzienniczek : 

 • Pobudka 7:20
 • 8:00: 2 kromki pieczywa, 2 jajka, łyżeczka masła, 3 plastry pomidora
 • 9:00 : snickers, 1 baton, banan, 1 duża kawa latte 
 • itd.

3. Tabela ulubionych produktów

Jeśli chcą Państwo aby w jadłospisie znalazły się produkty, które Państwo lubią lub dania, które przygotowują Państwo dla całej rodziny to muszą się one znaleźć w tabeli. To samo dotyczy nielubianych rzeczy. 

http://www.dietetykewelinaozimek.pl/wp-content/uploads/2018/08/tabela-produktow.pdf

Warto wziąć pod uwagę grupy produktów takie jak: 

 • kasze, ryż, makaron, ziemniaki,
 • warzywa
 • owoce
 • mięso/ ryby / owoce morza
 • nasiona roślin strączkowych tj. ciecierzyca, soczewica, fasolka, tofu
 • nabiał tj. kefir, maślanka, mleko, twaróg, ser żółty, mozzarella
 • grzyby 
 • orzechy

Inne sprawy organizacyjne – Dietetyk Kliniczny ONLINE

W gabinecie można płacić za usługi przelewem na telefon lub tradycyjnym przelewem na konto. Poniżej został umieszczony link do pełnego cennika, bardzo proszę o zapoznanie się nim ponieważ na pierwszej wizycie pobieram od razu opłatę za wybrany przez Państwa jadłospis. Warto zwrócić uwagę na pakiety, które bardzo się opłacają szczególnie tym osobom, które planują mocno zredukować masę ciała. 

http://www.dietetykewelinaozimek.pl/index.php/cennik/

Zachęcam też do zapisania się na newsletter. Dzięki temu uzyskają Państwo pierwsze, bezpłatne materiały edukacyjne na temat prawidłowego formułowania celów wraz z plannerami. Można tego dokonać za pomocą poniższego linku lub grafiki. 

https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/k1d4c2

 

Zapraszam też na swoje social media, gdzie na bieżąco informuje o nowościach na moim blogu i dzielę się darmową wiedzą o odchudzaniu. Znajdą mnie Państwo na Facebooku lub Instagramie.

 

UMÓW WIZYTĘ