Kilka

ważnych

faktów

 

Jestem dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym oraz psychodietetykiem. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dieta będzie przygotowana zgodnie z aktualnymi zaleceniami Polskich Towarzystw Naukowych, a każda wizyta wzbogacona techniki motywacyjne.

W pracy kieruję się racjonalnym podejściem do żywienia oraz spersonalizowanym układaniem planów żywieniowych. Dlatego zaczynając ze mną współpracę nie musisz żegnać się z czekoladą czy ukochanymi naleśnikami w niedzielny poranek !

Najważniejsze dla mnie są trwałe zmiany nawyków żywieniowych, a co za tym idzie trwały spadek masy ciała bez wyrzeczeń i bez wiecznego poczucia bycia na diecie.  Uświadamiam swoich pacjentów, że aby schudnąć trzeba jeść, dlatego powinniśmy ograniczać kalorie, a nie jedzenie.
Nie musisz chodzić głodny !

Współpracuję z osobami zmagającymi się z nadwagą, Otyłością, Cukrzycą, Insulinoopornością, Hashimoto oraz innymi chorobami dietozależnymi. Jeśli nie wiesz jak odżywiać się w tych jednostkach chorobowych, to ja chętnie Ci w tym pomogę.

Przyjmuję jako dietetyk w Chorzowie, Mikołowie, Tychach. Jeśli mieszkasz poza Śląskiem to mogę zaoferować Ci współpracę dietetyczną online.

Oprócz pracy w gabinecie z indywidualnymi pacjentami, prowadzę również szkolenia, wykłady dla szkół, firm oraz grup zorganizowanych

Czym kieruje się przy układaniu planów żywienowych?

Dla mnie zdrowe odżywianie, to nie bezpowrotne wykluczanie z diety przyjemności w postaci słodyczy czy wysokokalorycznych przekąsek. Dlatego nie musisz się obawiać pasma wyrzeczeń.

Zdrowe odżywianie powinno być przyjemnością, która zapewnia dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne!

Obawiasz się, że nie masz czasu na gotowanie? Nie martw się, ja też nie mam go za wiele, dlatego bazuje głównie na prostych produktach i szybkich posiłkach. 

Jestem ekspertem do łatwych rozwiązań dlatego każdy jadłosospis

Opiera się na produktach sezonowych

dzięki temu będzie smacznie i tanio

Uwzględnia Twoje preferencje smakowe

i nie zawiera nielubianych produktów

Jest ekonomiczny

czyli szyty na miarę Twoich możliwości

Jest szybki i smaczny

Pobierz darmowy jadłospis i przekonaj się sam !

Nie powoduje marnowania produktów

i wykorzystuje całe opakowania

Wprowadza elastyczność

Czyli jesz to, na co masz ochotę, a nie, to co akurat jest zaplanowane na dany dzień!

UMÓW WIZYTĘ